Parasola na Allegro :)

22:51:00

Zanim zacznę tego posta, chciałabym zachęcić do "polubienia" mojej strony na Facebooku(pojawila sie tu po prawej stronie ramka, tam kliknij! :* )  niestety dopiero teraz odkryłam, jak zrobić tą aplikację, no cóż -_- Bądź pierwsza/y! :)

Ogólnie dziś smutny dzień dla mnie :( Jak to bywa przy końcu roku, włączyły mi się rozmyślania nad życiem, a to niestety nie wypadło zbyt dobrze w moim wykonaniu ;p Niestety naliczyłam aż 16 postanowień noworocznych, co mnie trochę niepokoi ;p Ale z drugiej strony, zawsze lubiłam sobie stawiać wysoko poprzeczkę. Oby ta nie była ZA wysoko.
Podsumowując ten rok, muszę przyznać, że pod względem modowym był on dla mnie bardzo udany, na początku 2010 nie spodziewałam się jakichkolwiek sukcesów z tym zwiazanych ani jakiegokolwiek ujrzenia przez moje wyroby światła dziennego. Ostatnio nawet pojawly sie 3 wzmianki o mnie w różnych miejscach. Oto one ;D

1) Gazeta Moje Miasto - podobno jeszcze raz byłam, ale to pokażę jak dostanę gazetkę od koleżanki.

Na zdjęciu z Polą Ilowicz :)    (pola-ilowicz.blogspot.com)

2) Blog ilustratora Michała Tarki ( http://michaltarkablog.tumblr.com/)


3) Portal Stetinum.pl, doradzam z Polą w co się ubrać na Sylwestra ;D

Bardzo mnie to wszystko cieszy :)
Ale niestety dalej rozmyslam nad tym co dalej i to mnie dołuję, mam nadzieje, że wkrótce znajdę rozwiązanie :)

Poza tymi wszystkimi przemysleniami, dzis zdecydowałam, że będę swoje rzeczy wystawiać na allegro :) Na początek wystawiłam 4 rzeczy: 2 broszki i 2 wisiorki , mam nadzieję, że w najbliższym czasie costam mi sie uda sprzedać :)
Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu! Niestety nick parasola był zajęty, więc figuruję jako parasolla ;)
You Might Also Like

3 komentarze

 1. Olu czy możesz zdradzić skąd bierze się taką piękną czcionkę jaką napisane jest tutaj allegro lub parasolla? sama to piszesz a jeśli tak to w jaki sposób(tzn w jakim programie)?
  pozdrawiam:) Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. ja znalazlam ją na deviantart.com, nazywa się crayone :)

  OdpowiedzUsuń
 3. aha, no i piszę to w Photoshopie ;)

  OdpowiedzUsuń