Soutache necklace - Baroque dream

20:10:00

Ostatnio sporo pisałam Wam o sutaszu, którym zaczęłam się zajmować. Oto rzecz, którą zrobiłam w tej technice, było to bardzo pracochłonne i czasochłonne, ale uważam, że było warto! Wisior będzie pasował mi do wielu ubrań i jest taki, jak sobie wymarzyłam. Użyłam do niego dużego agatu oraz różnych syntetycznych koralików i kryształków. Postaram się niedługo stworzyć z nim jakąś świąteczną stylizację :)
I już mam ochotę zabrać się za kolejny wisior! Tym razem biały <3

Recently I wrote to you a lot about soutache, which began to deal with. Here is the thing I've done in this technique, it was a very labor-intensive and time-consuming, but I think it was worth it! The pendant match with many clothes and it is as I dreamed. I used a large agate, and various synthetic beads and crystals. I will try to make a  Christmas styling :)
And now I want to get on with another pendant! This time the white <3
You Might Also Like

3 komentarze

 1. jest piękny! świetna jest ta technika bardzo efektowna!

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Olu naszyjnik jest przepiękny! Kiedy możemy spodziewać się zdjęcia jakiejś stylizacji? Ja bym go połączyła z dresową sukienką w szarym lub czarnym kolorze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje! :-D Stylizacja pojawi się po sylwesterze najprawdopodobniej ;-) myślałam żeby użyć naszyjnika w kreacji właśnie sylwestrowej ;-)

   Usuń