Prezenciki dla gości weselnych

21:53:00

Kolejny wpis o weselu :) Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o kolejnym uroczym detalu, który można mieć na swoim weselu, czyli o prezencikach dla gości. Zależało mi, by było to coś małego i w stylistyce całego wystroju.
Całą oprawę graficzną wesela zapewniła nam Atogrzywa. Zrobiła piękne zaproszenia i chciałam, żeby motyw z tych właśnie zaproszeń pojawił się również na prezencikach. Zdecydowaliśmy się na małe złote pudełeczka z pralinkami w środku. Obwiązane były białą wstążeczką a na jednym z boków mieściła się naklejka właśnie z motywem z zaproszeń. Wyszły ślicznie i fajnie prezentowały się na stole, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Było troszkę pracy ze składaniem ich, ale było warto ;)

Another post about the wedding :) Today I want to tell you about another charming detail that you can have on your wedding: gifts for guests. I wanted this to be something small and similar to other details on our wedding.
The entire wedding graphic design provided us Atogrzywa. She did a beautiful invitation and I wanted this theme from invitations to appeare on gifts. We opted for the small golden boxes of pralines. They were tied with a white ribbon and on one side there was sticker with the theme with from invitations. They looked great on the table, which you can see in the pictures below. It was a little bit of work in making them, but it was worth it;)You Might Also Like

1 komentarze