Spódnica na wieczór panieński

11:16:00

Suknia ślubna jest już prawię gotowa - nie szyję jej sama, ale projekt jest oczywiście mój :) Do tego będę mieć również narzutkę mojego pomysłu. Wszystko zaprezentuję Wam, jak będę mieć już zdjęcia ślubne. To tylko tak słowem wstępu, ale post chciałam poświęcić innemu tematowi, a mianowicie kreacji na wieczór panieński! Najbardziej ekstrawagancki wieczór w życiu każdej kobiety. Mam zamiar nie zmarnować tej niepowtarzalnej szansy i wystroić się w sposób szalony i może nawet przerysowany! A co! Niech będzie kolorowo :)
Zamówiłam sobie świetny materiał w fuksjowe cekiny:

Wedding dress is almost ready. I do not do it myself, but the design is, of course, mine. For this dress I also have my own idea bolero. All I'll show you, when I have wedding photos. It's just short introduction, but the message I wanted to spend another topic, is the outfit for a bachelorette party! The most extravagant evening in the life of every woman. I'm going to not waste this unique opportunity and a way to spruce up the crazy and maybe even exaggerated! Make it colorful :)
I ordered the great stuff in pink sequins:


Super, co nie? Jeszcze jestem ciekawa, jak będzie wyglądał na żywo. Chcę z niego zrobić drapowaną spódnicę za kolano, z wyższym stanem. Mam na myśli taki efekt:

Great, is'n it? I'm still curious to see how it will look live. I want to make draped skirt for the knee, with a higher waist. I mean this effect:


Do tego czarna bluzka a'la gorsecik, może jakiś złoty pasek vintage, szpilki z brokatem, błyszcząca torebka... Oj będzie mnie widać:D

For this black blouse a'la corset, maybe a gold vintage belt and heels with glitter, shiny handbag ... Oh, I will be noticable :D

A to jeszcze kilka inspiracji:

And that's some inspiration:Będzie szał! :D A to jeszcze mój szkic :

It will be madness! :D And that's my sketch:


You Might Also Like

5 komentarze

  1. super pomysł, na pewno spódnica będzie fantastyczna!

    zapraszam do mnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. super tez mam taki zeszyt inspiracji&projektow i udanej zabawy :)

    OdpowiedzUsuń