Warsaw - sister trip!

23:48:00

Ostatni post poświęciłam opisowi warsztatów, a w tym chciałabym napisać parę słów o mojej wycieczce do Warszawy w ostatni weekend :) Pojechałam tam z moją siostrą i spędziłyśmy super czas. Trochę pochodziłyśmy po mieście, pozwiedzałyśmy "mniej-więcej" i poszperałyśmy w sklepach - szczególnie w tych, których nie ma w Szczecinie. Będąc tam zainspirowałam się wieloma rzeczami, na przykład przyszedł mi pomysł na motyw przewodni kolejnej kolekcji. Chciałabym, żeby tym razem odróżniała się od moich poprzednich i była bardziej surowa, w stylu COS i BOHOBOHO. Nawet zamówiłam już kawał materiału na pierwszą rzecz, zdjęcie jest poniżej.
Odwiedziłyśmy z atogrzywą również parę miłych miejsc, gdzie można coś zjeść lub wypić. Najbardziej podobało mi się w lokalu Zurawina, zafascynowałam się tamtejszym wnętrzem oraz obrazami, które były tam zaprezentowane i stwierdziłam, że jak tylko uporam się z magisterką, wrócę do malowania. Szczególnie, że chcę przearanżować moją kuchnię i pasowałoby tam własne "dzieło" :) Mówiąc krótko - wróciłam pełna energii i nowych pomysłów. Zawsze tak mam jak wyjeżdżam, nawet jak jest to mini wycieczka. 
Na wyjazd zrobiłam sobie oczywiście coś własnej roboty - była to torebka w stylu boho, z brązowej ekoskórki z frędzelkami i łańcuszkiem. Bardzo dobrze mi się ją nosiło ;)
Chciałabym napisać jeszcze więcej, ale niestety muszę wracać do projektu... Zaczyna "jako-tako" nabierać kształtów i nie chcę tego zaprzepaścić ;) No więc - miłej nocy! A poniżej zdjęcia z wyjazdu :)
PS
Próbowała może któraś z Was ćwiczeń Ewy Chodakowskiej? :) Wyglądają na bardzo fajne, macie może jakieś swoje opinie na ten temat? :)

In my last post I described the workshop, and this I would like to write a few words about my trip to Warsaw last weekend :) I went there with my sister and we spent a great time. We walked around the city a little bit, sightseen "more or less" and shop - especially in those places that are not in Szczecin. While I was there i got inspired by the many things, for example, the idea of the theme of next collectionon came to my mind  . I wish that this time might be different  from my past and will be more severe like in the style of COS and BOHOBOHO. Even I ordered a piece of material already, which is just like I want my next collection to be ,the picure is below.
We visited with atogrzywa also some nice places to eat or drink. I liked the most place , I was fascinated by the local interior and images that have been presented there. I found that as soon as I deal with my project, I go back to painting. , I want to rearrange my kitchen and there woul fit own "work" :) In short - I came back full of energy and new ideas. I always like going away, even as it is a mini-tour.
On the trip, of course, I made a homemade thing - it was a boho-style bag with brown eko leather with tassels and chain. I like it very much ;)
I would write more, but unfortunately I have to go back to the project ... It begins to look quite nice, so I don't want to ruin that -" ;) So - good night! And below the photos from the trip :)

PS
Have you tried any of Ewa Chodakowska exercises? :) They look pretty cool, do you have any opinions on this? :)Moja własnoręcznie zrobiona torebka :)
My handmade bag :)

A to mój zamówiony materiał:
My new material : 
\
I obiecane zdjęcia z wyjazdu :) 
You Might Also Like

2 komentarze

  1. Fajny pomysł na kolekcje :) olej chodakowska :P ćwicz z Mel B :) naprawdę przyjemne i dające efekty ćwiczenia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ooo, nie wiedziałam, że Mel B też ma ćwiczenia! :)

      Usuń