Suprise, suprise!

15:31:00

Jak ja kocham niespodzianki! Dziś przyszła do mnie bardzo ładna i ciekawa paczka. Parę dni temu dostałam na maila zaproszenie na warsztaty biżuterii artystycznej do Wytwórni Antidotum w Warszawie. Strasznie się ucieszyłam, ponieważ ta tematyka bardzo mnie interesuje. Do wyboru było kilka tematów warsztatów, ja zgłosiłam się na tzw. Art Clay (http://wytwornia.antidotum.pl/kursy/metal-clayart-clay/). Dziś właśnie w związku z tym dostałam oficjalne zaproszenie w bardzo ciekawej formie, którą pokazałam Wam na zdjęciach poniżej. W treści zaproszenia było super zadanie :D Z przynajmniej dwóch z pięciu przedmiotów zamieszczonych w ślicznej drewnianej szkatułce, mam zrobić biżuterię <3 Już mam w głowie pewien pomysł na bransoletkę, ale zrobię ją później i oczywiście pokażę Wam na blogu :) 
Warsztaty odbędą się 27.01.2013 i już nie mogę się doczekać, aż tam pojadę! Jedzie ze mną moja siostra i na pewno będziemy mieć super siostrzany wyjazd <3 Trzymajcie kciuki, żebym jak najwięcej zapamiętała z tych warsztatów! ;)

How I love surprises! Today came to me a very nice and interesting package. A few days ago I received an email invitation to a workshop for artistic jewelry Antidotum in Warsaw. I was very happy, because this subject really interests me. To choose from the workshops were a few issues, I volunteered in the so-called. Art Clay (http://wytwornia.antidotum.pl/kursy/metal-clayart-clay/). Today , I received an official invitation in very interesting form that I showed you in the pictures below. The content of the call was great task: D  of at least two of the five items contained in a lovely wooden box, I should make jewelry <3 I already have an idea in my head for a bracelet, but I'll do it later, and of course I'll show you on the blog :)
Workshops will be held on 01/27/2013 and I can not wait to go there! My sister is going with me and we will certainly have a great sister trip <3 Keep your fingers crossed for me ! :) 

You Might Also Like

4 komentarze