Dziennik Bliskości

23:22:00

Bardzo rzadko pojawiają się na moim blogu wpisy tego typu, ale TEN jest na prawdę wyjątkowy.

Może znacie inicjatywę "Wspieram to" ?  Jeśli nie, oto link:

https://wspieram.to


Jaki widzicie, na stronie głównej jest widoczny bardzo ładny wizualnie oraz, co zobaczycie za chwilę, wewnętrznie, projekt. Dziennik bliskości - o nim mowa :)
 Na wstępie muszę zaznaczyć (choć niektórzy pewnie już poznają po stylistyce), że osobą odpowiedzialną za oprawę graficzną jest moja kochana siostra atogrzywa <3

Strona "Wspieram to" polega na tym, że wraz z naszymi wpłatami wspierającymi interesujące projekty, pomagamy wystartować różnym ciekawym inicjatywom. Tak też jest w tym przypadku!
Dziennik bliskości jest to książka pełna wspaniałych pomysłów zbliżających ludzi do siebie. Tak ja rozumiem ten dziennik - ale szczegółowiej przeczytacie o nim na stronie internetowej.

 Ale - mamy tutaj dużo innych profitów, poza zacieśnieniem więzi rodzinnych, które idą wraz z naszą wpłatą. Najbardziej myślę przystępny  - wpłacając 39 zł mamy calutki dziennik dla nas prosto do domu!! O innych "nagrodach" związanych z wpłatami przeczytacie na stronie:

Wiecie co? Trzeba wspierać ludzi, którzy chcą coś robić sami, coś co się wyróżnia. Szczególnie młodych, albo tych, którzy mają utrudniony start, tak jak młode mamy, czy osoby zapracowane albo te, które mają po prostu masę na głowie. Po prostu nasze małe gesty mogą spełnić czyjeś marzenia, dlatego uważam, że każdy z Was powinien przyczynić się do ożywienia tego projektu! :)

Kochani, taka książka to też cudny pomysł na prezent! Pomóżcie dziewczynom wystartować :)

You Might Also Like

1 komentarze