SUMMER POP UP STORE - relacja.

19:37:00


Cześć Kochani!
Wczoraj uczestniczyłam w bardzo fajnym wydarzeniu, na które zostałam zaproszona jako ekspertka - blogerka, wraz z Mish Mash Wardrobe oraz Setare. W poprzednim poście pokazywałam Wam, jakie zadanie miałyśmy w związku z tym wydarzeniem wykonać, była to własnoręczna przeróbka szortów i t-shirta. Podczas eventu na plaży, gdzie znajdowała się cała stacja Sinsay i Ice Watch (sklep z ubraniami i zegarkami, DJ, konkursy dla plażowiczów, leżaczki i inne super atrakcje), miałyśmy wraz z dziewczynami opowiedzieć uczestniczkom warsztatów, jak fajnie można przerobić ubrania, z czego czerpać inspiracje i jakie są aktualne trendy. Był również nasz konkurs, w którym można było wygrać ubrania Sinsay :) W trakcie wydarzenia bawiłyśmy się świetnie! Cieszę się, że poznałam Mish Mash Wardrobe i Setare, bo są to na prawdę przemiłe osoby.
Pogoda była cudowna, woda w miarę zimna, ale orzeźwiająca, klimat imprezowy, super muzyka, czyli wszystko na mega wielki plus!
Poniżej zdjęcie ze spotkania z nami oraz krótki filmik/remiks, żebyście mogli bardziej wyczuć atmosferę miejsca :) A jeszcze niżej - sesja z moimi przerobionymi ubraniami z zeszłego posta.

Jeśli nie daliście rady przyjechać w ten weekend do Kołobrzegu, macie jeszcze okazję skorzystać z SUMMER POP UP STORE, kolejne spotkania w następujących nadmorskich kurortach:
25-26.07.2014 Łeba
1-2.08.2014 Mielno
8-9.08.2014 Władysławowo


dodatkowo link do filmiku na Magisto: http://www.magisto.com/album/video/JTt6VEIHBgcjLS4PYnZLB3o

I obiecana sesja, autorstwa oczywiście Rafała Nowosada :)

Szorty i koszulka - D.I.Y. z ubrań Sinsay
autorski materiał z flamingami - Cottonbee


Słoneczne pozdrowienia!! :)

You Might Also Like

4 komentarze