Wspominki weselne - księga gości

14:55:00

Powoli w głowie tworzy mi się pomysł na nową sukienkę i spódniczkę, ale na razie jest to na etapie szkiców, więc niewiele mogę więcej na ten temat powiedzieć. Myślę, że w najbliższym czasie wezmę się w garść i uszyję obie rzeczy. Tym bardziej, że pasowały by na okres świąteczno-sylwestrowy :)

Ale nie o tym post :) Tak jak Wam wspominałam wcześniej, o przygotowaniach weselnych możecie poczytać na blogu Oh Mint To Be, a o efektach piszę tu :) Dużo czasu spędziłam na zdecydowanie się na jakąś nietypową księgę gości. Najbardziej spodobał mi się pomysł z plakatem, który potem można powiesić w domu. Nasz plakat przedstawiał tandem zawieszony na balonikach, którymi były wpisy gości. Znalazłam taki wzór w internecie, a potem wydrukowałam go na formacie 100x70 cm w drukarni. Pod tandemem są też nasze imiona oraz data ślubu <3 Wyszło to bardzo fajnie i faktycznie, obecnie plakat zdobi nasz dom :) Polecam Wam taką formę księgi gości, jest niewątpliwie trochę ciekawsza od standardowej i na dodatek może stać się elementem wystroju wnętrza. Poniżej parę zdjęć :)

Slowly in my mind creates the idea for a new dress and skirt, but for now it is at the stage of sketches, so not much more I can say about that . I think in the near future I will sew both of them. This skirt and dress would fit on the period of Christmas and New Year :)

But not about them I would like to write in this post :) As I mentioned earlier , about the wedding preparations you can read on the blog Oh Mint to Be , but about the effects I will write here :) I spent a lot of time on deciding  for an unusual guest book . I liked the most an idea of the poster , which then can be hung in your home. Our poster presented tandem suspended on balloons , which were the guest entries . I found the pattern on the internet, and then printed it. Under the tandem is also our names and wedding date <3 It came out very good and actually , now poster adorns our house :) I recommend you this form of guest book. It is certainly a little more interesting than the standard , and in addition may become part of the interior decor . Below are some pictures :)You Might Also Like

2 komentarze

  1. niesamowity pomysł, cudo! gratulacje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawy pomysł
    obserwuje i licze na to samo
    http://sotheemily.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń