Mint to be!

09:26:00

Time of my life :) Tak w skrócie mogę opisać to, co u mnie teraz się dzieje. Jestem tuż przed obroną pracy magisterskiej, a w majówkę podczas wycieczki-niespodzianki mój chłopak mi się oświadczył! Oczywiście, powiedziałam TAK! To były najpiękniejsze oświadczyny na świecie, wszystko było jak na filmach romantycznych, a to wszystko w otoczeniu Pałacu Maciejewo. Narzeczony zadbał nawet o sukienkę wieczorową, która czekała na mnie w naszej KOMNACIE by ubrać ją na kolację przy świecach :D Od oświadczyn świat stanął na głowie! Wpadłam w wir przygotowań ślubnych i świetnie się w tym odnajduję! Może powinnam być wedding planerem? ;) Załatwiliśmy już salę i DJ-kę, lista gości jest już prawie zamknięta, reszta spraw typu bukiet, tort, transport itp. już przemyślane...wszystko idzie z górki! Zaproszenia i oprawę graficzną wesela zrobię sama, już mam wstępne projekty :) 
Wesele już w październiku, więc pojawił się temat sukienki. Zdecydowałam, że nie będę szyć jej sama. Byłby to za duży stres, że coś nie wyjdzie i zostanę z niczym ;) Na szczęście spotkałam na swojej drodze fantastyczną osobę - panią, które bardzo profesjonalnie pomogła wcielić w życie projekt mojej wymarzonej kreacji i od soboty suknia już się szyje! Będzie na prawdę cudowna, nie mogę się doczekać, aż ją zobaczę.
Jeśli chodzi o kolorystykę ślubu, zdecydowałam się na miętę i biel. Po wielu wędrówkach znalazłam już odpowiednie buty do sukni (nawet 2 pary...;D )! Zastanawiam się jeszcze nad fryzurą, ale mam jeszcze na to trochę czasu. Jestem bardzo szczęśliwa i chciałabym, żeby te chwile, które obecnie przeżywam trwały wiecznie :) 
Poniżej chciałabym pokazać Wam to, co w ostatnim czasie zajęło mi moje myśli, są to tablice inspiracji, zdjęcia znalezionych miętowych rzeczy...w telegraficznym skrócie ostatni miesiąc :) Pozdrawiam Was gorąco   i trzymajcie kciuki za moją obronę magisterki! ;)

Time of my life:)  That's how  I can describe what for me is happening now. I'm right now just before my thesis and... 1.05.2013 my boyfriend proposed to me! Of course, I said YES! It was the most beautiful marriage proposal in the world, everything was like in the romantic movies, and it was in the Palace Maciejewo. The groom took care of even the evening dress that was waiting for me in our chamber to dress me up for dinner by candlelight :D After a marriage proposal world turned upside down! I ran into a vortex of wedding preparations! Maybe I should be a wedding planner? ;) We got the wedding venue already and DJ, base guest list is almost closed, the rest of the cases like a bouquet, cake, transport, etc. we have alredy thought ... everything goes great! Invitations and graphic design for our wedding I'll make myself, I already have preliminary designs :)
Wedding is in October, so that the problem  of dress appeared. I have decided that I will not sew her by myself. It would be too much stressed that something is not right and we'll be left with nothing;) Luckily I met on my way fantastic person - a lady who was very professional help to put into practice my dream project creation. It will be really wonderful, I can not wait to see her.
When it comes to my wedding color scheme, I decided for mint and white. After many wanderings I have found the right shoes to the dress (even two pairs ...: D)! I didn't decided how would my hairstyle will look like, but there's still a little bit of time. I am very happy and I wish these moments, which are currently experiencing will last forever :)
Here I would like to show you what I recently did, these are inspiration, pictures of mint things ... in brief last month :) Have a nice day and keep your fingers crossed for my thesis ! ;)


kwiatki do włosów :) może lepiej naturalne?
 perfekcyjny lakier! i w dodatku znaleziony w promocji..:p
ślubne buciki <3
 może buty na wieczór panieński? :)
 counting days! Zrobiłam kalendarz -planner, bardzo przydatna rzecz, o niczym nie zapomnę :)
 jedna z koncepcji kolorystycznej - tiffany blue
 projekt sukni :)
DIY - prezenciki dla moich pomocnic w przymiarkach :)

i tablica inspiracji :)


You Might Also Like

8 komentarze

 1. gratulacje! :D szczęścia, pomyślności i żeby ten radosny stan umysłu trwał jak najdłużej :)

  mam nadzieję, że pokażesz na blogu gotową suknię, zapowiada się przepięknie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje!!
  Tobie bardzo do twarzy w mięcie więc czemu nie! piękny kolor:)
  Powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja pod koniec przygotowań do ślubu już miałam dosyć :) na początku też miałam taki zapał jak Ty, ale z czasem zaczęło to ze mnie uciekać :/
  powodzenia :))

  OdpowiedzUsuń
 4. o matko, ale super! mam nadzieję, że będziesz dodawać zdjęcia z przygotowań, uwielbiam oglądać takie rzeczy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak! co więcej, na czas przygotowań chcę 'przerobic' bloga na ślubnego <3

   Usuń
 5. Super! Powodzenia w przygotowaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny planer? Czy mogłabyś go umieścić w wersji cyfrowej na blogu? :>

  GRATULACJE!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, na moim blogu nr 2 wszystko jest! :) http://ohminttobe.blogspot.com/2013/05/planowanie.html zapraszam :))

   Usuń