All around the world

21:49:00

Ten tydzień znów minął mi bardzo szybko. Oczywiście, robiłam magisterkę, ale przy okazji miałam okazję zrobić również coś w modowym kierunku ;) Trafiło mi się zamówienie na torbę ekologiczną z moją archiwalną grafiką - baletkami. Bardzo fajnie mi się ją wykonywało i w poniedziałek trafi już na pocztę :) Poza tym "w świat" poszła również bluzeczka z nowej kolekcji, możecie ją zobaczyć na blogu Weroniki - http://veronikatomczak.blogspot.com/Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zażyła swojego "cardio" i nie pobiegała trochę po sklepach ;D Udało mi się dorwać 2 wiosenne hity! Jeden to okulary przeciwsłoneczne - duże, czarne, okrągłe...świetne! I to z Diverse! Nie spodziewałabym się :) A drugi... Torba inspirowana słynnym modelem Jil  Sander (ta przypominająca papierową). Poniżej zdjęcia wszystkich łupów ;)Pomimo, że jest dziś sobota, wracam teraz do projektu, a Wam życzę miłego wieczoru i zapraszam do oglądania poniższych zdjęć :)This week again passed very quickly. Of course, I did masters degree project, but on the occasion I had the opportunity to do something  with fashion  ;). I had order for a bag with my archival graphics - balley. It was very cool to do it and on Monday it will go to the post office :). In addition, I sent blouse from the new collection, you can see it on the blog of Veronica - http://veronikatomczak.blogspot.com/.
Of course, I would not be me if I did not do my "cardio" and shop a bit: D I managed to grab two spring hits! One is a pair of sunglasses - big, black, round ... great! And from Diverse! A second ... Bag- model inspired by the famous Jil Sander one (this resembles the paper bag). Here are the photos of all of them;)
Despite the fact that today is Friday, I come back now to the project, and I wish you a good evening and welcome to view these photos :)Tak zapakowałam paczuszkę z bluzką:

To ta bluzka ;)


 Eko torba:

Moje łupy!

torba z Zary inspirowana torbą Jil Sander


a to pierwowzory ;)

i moje okularki! <3
You Might Also Like

9 komentarze

 1. o, szukam takich okularów, mówisz diverse? hmmmm...

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jakiegos czasu obserwuję ten blog i baaaaardzo mi się podobają twoje stylizacje bądź zdobycze. I przy okzaji zapraszam tu: www.mswija.blogspot.com. (dopiero zaczynam) Wiem że to nie Twoja "branża" ale może Ci się spodoba :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna jest ta grafika na eko torbie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję! planuję zrobić kolejną kolekcję grafik, ale na razie zbieram jeszcze inspiracje :)

   Usuń
 4. Pasiasta bluzeczka jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję kolejnych zamówień!

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój blog został właśnie otagowany- mam nadzieję, że przyłączysz się do zabawy :)
  http://paprykens.blogspot.com/2013/03/liebster-blog-award_6546.html

  OdpowiedzUsuń