Happy New Year!!!

15:55:00

Za nami Sylwester, Święta już dawno też. Zazwyczaj traktuję tą zimowo-jesienną część roku jako coś milszego i bardziej luźnego, natomiast po Sylwestrze ostro biorę się do pracy i co za tym idzie - stresu. Niestety, tym razem pewnie będzie podobnie.
Rok 2012 uważam za bardzo udany i najfajniejszy w moim życiu! Myślę, że przeżyłam go najlepiej jak umiałam i zrobiłam wszystko, żeby nie był to czas stracony. Nie będę Was zanudzać opisami, ale poniżej możecie zobaczyć kolaż z moimi najważniejszymi wydarzeniami. 
A co w tym roku? Aż strach pomyśleć :D Jestem dość przerażona, bo mam wrażenie, że kończy się zabawa a zaczyna poważne życie. Zaraz obrona pracy magisterskiej, a potem czas pomyśleć co dalej. Jeszcze nie zdecydowałam na 100%, ale mam nadzieję, że bliskie osoby wokół mnie mi w tym pomogą. Poza tym, mam  całe mnóstwo postanowień (w tym standardowe chodzenie na siłownię i dbanie o siebie :D ), może część z nich uda mi się zrealizować :) Oczywiście od poniedziałku.
Kończąc, chciałabym Wam życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oraz tego, żebyście zawsze robili to, co potem będziecie miło wspominać! 

New Year's Eve, and Christmas is behind us. Usually I take this winter and autumn part of the year as something nicer and easy, but after New Year's Eve work and thereby - stress. Unfortunately, this time will probably be the same.
Year 2012 I think it is very successful and the coolest in my life! I think I went through it as best as I could and I did everything that it was not time wasted. I will not bore you with descriptions, but below you can see a collage of my most important moments.
And what about this year? It is scary to think: D I'm quite scared because I have a feeling that the fun ends and the start of a serious life. Immediately thesis, and then time to think what to do next. I have not decided in 100%, but I hope that the close people around me to help me with this. Besides, I have a whole lot of the resolves (including the standard going to the gym and taking care of yourself :D), maybe some of them I can achieve :) From Monday, of course.
In closing, I would like to wish you all the best for the New Year and this so that you always do what you will be pleased to remember afterwards!Happy New Year!!! :)

You Might Also Like

15 komentarze

 1. Cudownosci w Nowym Roku i spelnienia marzen!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego :*
  W końcu znalazłam blogerkę też ze Szczecina :) (ja bloguję dopiero od niecałych 2 mies.)

  OdpowiedzUsuń
 3. Beautiful post!!! Happy New Year!! would you like to follow each other?
  Besos, desde España, Marcela♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Happy New Year! :) Sure, we can follow each other! ;)

   Usuń
  2. Thank you so much for your visit!! I follow you!!!
   Want us to follow by facebook? let me know...

   Usuń
 4. Fajny mix!
  Najlepszego życzę.
  Pozdrawiam i zapraszam od wzajemnej obserwacji Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. happy new year to you too! well... it's already been a week hihi.

  OdpowiedzUsuń
 6. lovely blog and nice photos! :)

  Do you want to follow each other? :)
  http://fantasyfashioned.blogspot.de/

  xx ♥

  OdpowiedzUsuń