Fotorelacja z pokazu Hot Fashion Night

20:51:00

No i po wszystkim :) To było coś, na co czekałam już na prawdę długo. Przygotowania były męczące i pełne stresu, ale myślę, że wyszło dobrze ;) Było na prawdę dużo ludzi, przede wszystkim cieszę się z obecności moich najbliższych, którzy wspierali mnie cały czas (niektórzy nawet za kulisami, co nie atogrzywa ? ;)  ). Bardzo podobała mi się choreografia, którą ułożył dla mnie Kszysztof Lubka. Myślę, że pokaz udał się dobrze, mam nadzieję, że będą następne!
A poniżej zdjęcia autorstwa Rafała Nowosada, a jeszcze niżej podwiatr, zapraszam do oglądania!


Well, it ended up :) It was something I have been waiting a really long time. Preparations were tiring and full of stress, but I think it came out well;) There were a lot of people, first of all I am happy with the presence of my loved ones who have supported me all the time (some even behind the scenes, which is atogrzywa;)). I loved the choreography, which was composed for me by Kszysztof Lubka. I think the show went well, I hope it will be next!
And below are the photos taken by Raphael Nowosad, and further down by podwiatr, enjoy!

 fot. Rafał Nowosad:

fot. Podwiatr

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Przyznam, że Twoja kolekcja podobała mi się najbardziej - nie było takiej rzeczy której bym na siebie nie założyła :D
  I nawet ja wyglądałam względnie po ludzku :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy!!:) Świetny pomysł z parasolkami;)

  OdpowiedzUsuń
 3. też bym większość założyła:)
  oprócz zieleni- nie pasują mi zbytnio...
  ale fasony wszyskie mogę mieć w szafie:)
  gratulacje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi miło słyszeć, że założyłybyście te fasony! :) :***

  OdpowiedzUsuń