Paski

07:47:00

Burza mózgów! Przypomniało mi się, że mam cudny materiał z Ikei w paseczki, który leży i czeka na wykorzystanie :O ! Kupiłam go z myślą o spódniczce, którą baaardzo chciałabym już zrobić ;) Znalazłam na razie kilka inspiracji, ale mam podstawowy dylemat- paski pionowo czy poziomo? Bardziej popularne i chyba modniejsze są poziome, ale jak wiadomo pionowe mają więcej zalet jeśli chodzi o smukłe w nich wyglądanie, więc myślę i myślę co by tu zrobić :)

Stripes

Stripes przez parasola z wykorzystaniem snakeskin handbags

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Hm, ja też ostatnio myślę nad paskami:)
  Musisz chyba pomyśleć o tym co lepiej do Ciebie pasuje. Paski poziome z pewnością skrócą sylwetkę i trochę ją poszerzą. Dodatkowo poziomych pasków jest już trochę, a piony można dobrze wykorzystać, podkreślić atuty figury, trochę się wydłużyć, a przy odpowiednich zakładkach może stworzyć się ciekawy "wzór" :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uwielbiam paski w każdej postaci :) spódniczka najlepiej według mnie będzie wyglądać w poziomych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. i mamy podział zdań :D hmmm chyba coraz bardziej kusza mnie pionowe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że uszycie spódniczki w pionowe paski będzie pewnym wyzwaniem, chyba nawet sporym. Zależy to też oczywiście jaki miałby być jej krój, jeżeli taki zwykły ołówkowy to z pewnością postawiłabym na pionowe paski :) jeżeli miałaby być bardziej rozkloszowana to z na pewno będzie trudniej, ale może warto się pomęczyć :)

  OdpowiedzUsuń