Jesień...

16:27:00

Już czuję jesień! Lubię ją najbardziej ze wszystkich pór roku, o ile nie ma chlapy i deszczu. Uwielbiam pić herbatę w pachnących korzennie kawiarniach, spacerować szurając butami po kolorowych liściach, rozpoczynać nowy semestr na uczelni (tak, tak, bywam czasem kujońska...;/ ), nosić czapki, sweterki i płaszczyki... Z resztą wrzesień jest dla świata mody najważniejszym miesiącem (polecam film "September Issue" ) ! Obserwując nowe kolekcje fall/winter, brakuje mi rzeczy w kratkę, a tak miałam ochotę na jakąś dziewczęcą i słodką sukienkę na uczelnię lub spacery... Więc co tu zrobić? Uszyję sama ;) Kupiłam już materiał w czerwoną szkocką kratę i zrobiłam mały research odnośnie fasonów ;) Myślę, że dziś wieczorem zacznę już szyć i wreszcie będę miała wymarzoną jesienną sukienkę!

Jeszcze małe zaproszenie z mojej strony:
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na wystawę moich fotografii dotyczących architektury nowoczesnego Szczecina. Będzie ona do obejrzenia na WZiEU na Cukrowej podczas wydarzenia COMM-ON-LAB (tu program całego wydarzenia: https://sil.wzieu.pl/?a=program -> o mojej wystawie w zakładce wydarzenia towarzyszące). Dostępna bedzie od 22.09.11 do 4.10.11, więc do zobaczenia! :) A tu link do wydarzenia na facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=265322783491847

A oto mój materiał:


I inspiracje:

CheckedYou Might Also Like

2 komentarze

  1. aaaah, ja też uwielbiam taką jesień jak opisujesz!!! :D Dziś przypomniałam sobie, że jest takie coś jak herbata z miodem, którą uwielbiam pić jesienią i zimą. Muszę zakupić wielki słój złocistego miodku! ;)
    Jestem ciekawa fasonu sukienki - czekam na efekt ostateczny :)
    A na wystawę postaram się zajrzeć, jeśli czas pozwoli.. :|

    OdpowiedzUsuń
  2. ja też lubię jesień, a jesień z turkotem maszyny w tle jest pewnie jeszcze piękniejsza... Ahh szkoda że czasu na szycie tak mało.. Ciekawa jestem, jak potoczą się losy Twojego materiału w kratkę ;)

    OdpowiedzUsuń